چگونه آلمانی صحبت کنیم؟

چگونه به آلمانی صحبت کنیم: راه سریع تر برای یادگیری آلمانی

آلمانی اغلب به عنوان یک زبان دشوار دیده می شود .


بله ، واژگان آلمانی دارای جنسیت است. بله ، کلمات واقعاً طولانی برای یادگیری وجود دارد. و بله ، دستور زبان همیشه شهودی نیست.


اما چیزهای زیادی در مورد آلمانی وجود دارد که بسیار آسان است.


من می خواهم شش مرحله را برای کمک به شما در یادگیری نحوه صحبت به زبان آلمانی به اشتراک بگذارم. این رویکرد هکر زبان برای یادگیری زبان آلمانی است ، بنابراین این مراحل را امتحان کنید و سریعتر از آنکه فکر کرده اید ممکن است آلمانی صحبت کنید.


مرحله 1: چرا بزرگ خود را برای یادگیری زبان آلمانی پیدا کنید

حتی قبل از اینکه در مورد کدام مطالب برای مطالعه ، یا روش شما برای یادگیری آلمانی فکر کنید ، باید یک قدم عقب بردارید و دلیل اصلی خود را برای مایل به صحبت به زبان آلمانی درک کنید. این خود است بزرگ چرا .


"چرا بزرگ" من اشتیاق غیرقابل توصیف برای زبانها است. این چیزی نیست که قابل اندازه گیری باشد مانند "بنابراین می توانم با تعداد X مردم جهان صحبت کنم" ، اما این به ثروتمند شدن زندگی من با دوستی ها و تجربیات مربوط می شود ، که شما واقعاً نمی توانید آن را اندازه بگیرید.


در اینجا برخی از دلایل یادگیری زبان آلمانی است که می تواند خود را بزرگ چرا :


گفتگو با اعضای خانواده آلمانی زبان

برای یافتن شغل در یک شرکت آلمانی (آلمان یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است)

صحبت با بومیان در حالی که در قلب اروپا سفر می کنید

برای خواندن کلاسیک ادبیات آلمانی (فکر کنید به یوهان ولفگانگ فون گوته ، هرمان هسه و فرانتس کافکا)

برای دیدن منظره ای از فرهنگ آلمان

چرا بزرگ خود را پیدا کنید و خواهید فهمید که یادگیری زبان آلمانی به چالشی خواهد بود که دوستش دارید.


منابع برتر آلمانی Bennys

مرحله دوم: ایجاد یک مینی آلمان در خانه خود

نیازی نیست که در آلمان زندگی کنید تا خود را به زبان آلمانی فرو کنید. روش های بسیاری وجود دارد که بتوانید خود را در هر کجا که زندگی کنید به طور مستقیم به آلمانی بیایید. در اینجا چند راه برتر برای آوردن آلمان به زادگاه شما آورده شده است:


رایانه خود را چند زبانه کنید . چرا کامپیوتر خود را به یک سیستم تنها آلمانی تبدیل نکنید؟

بلندگوهای آلمانی را در شهر خود پیدا کنید. باور کنید یا نه ، جوامع بسیاری از سخنرانان آلمانی در سراسر جهان وجود دارند . ممکن است نزدیک یکی باشید و حتی متوجه آن نیستید!

تلویزیون و فیلمهای آلمانی را تماشا کنید. خود را مجبور کنید با تماشای بدون زیرنویس تمرکز کنید.

مقاله و کتاب را به زبان آلمانی بخوانید. LingQ یک ابزار مفید برای انجام این کار است.

به موسیقی و پادکست های آلمانی گوش دهید. یکی از موارد دلخواه من GermanPod101 است .

مطمئن نیستید که آیا این رویکرد برای شما مناسب است؟ درباره نحوه یادگیری زبان ژاپنی در حین زندگی در اسپانیا و عربی مصر در هنگام زندگی در برزیل بیشتر بخوانید .


مرحله 3: برای یادگیری سریع آلمانی از هک های زبانی استفاده کنید

هک های زبان میانبرهایی هستند که به شما در یادگیری سریع یک زبان کمک می کند.


در اینجا چند مورد از زبانهای مورد علاقه من وجود دارد که می توانند به شما در یادگیری سریع آلمانی کمک کنند :


از سیستم های تکرار فاصله (SRS) استفاده کنید. SRS یک روش عالی برای به یاد ماندن واژگان و عبارات است . این احتمالاً موثرترین هک مورد استفاده برای انتخاب واژگان جدید است.

از Mnemonics استفاده کنید. Mnemonics به شما کمک می کند تا انجمن هایی ایجاد کنید تا به راحتی کلمات آلمانی را به یاد بیاورید. کلیدی برای حرفهای mnemonics؟ از تخیلاتت استفاده کن.

مطالعه خود را با تکنیک Pomodoro متمرکز کنید . این تکنیک به شما امکان می دهد جلسات مطالعه خود را در بخش های کمتری از زمان و در نتیجه تمرکز بهتر و یک تجربه یادگیری موثرتر تقسیم کنید.

مرحله 4: از اتصالات مکالمه استفاده کنید - چگونه مبتدیان می توانند جریان خود را بدست آورند

مانند اکثر زبانها ، آلمانی از مجموعه ای از عبارات تماس و پاسخ استفاده می کند که من آنها را اتصال دهنده مکالمه می نامم. اینها برای مکالمات روزمره بسیار مهم هستند ، اما معمولاً در کتابهای عبارتی یافت نمی شوند.


وقتی دوست من آنتونی لادر چند سال پیش مرا با کانکتورهای مکالمه آشنا کرد ، آنها ذهنم را به هم زدند. آنها یک تکنیک عالی برای صدا کردن بیشتر مانند یک بلندگو بومی ، از بین بردن ناخوشایند بودن مکالمات و ایجاد فرصت برای یادآوری واژگان است.


در اینجا مثالی از نحوه کار آنها آورده شده است. وقتی شخصی از شما سؤال می کند "اتاق هتل شما چگونه است؟" به جای پاسخ دادن به "ام ... خوب" ، که خیلی چیزها به درستی در جای خود قرار می گیرد ، ممکن است عبارات و اصطلاحاتی را اضافه کنید تا احساس ارگانیکی تری به آنچه می گویید ایجاد کنید. . می توانید بگویید: "برای گفتن حقیقت ، این یک سوال خوب است. اتاق هتل خوب است با تشکر از شما برای پرسیدن. اتاق هتل شما چطور است؟ " این دقیقاً همان جواب با اتصالات مکالمه ای است که به آن اضافه شده است.


اتصالات مکالمه بسیار مفید هستند زیرا می توانید از آنها در موقعیتهای مختلفی مانند توافق با کسی ، به اشتراک گذاشتن نظر خود یا تغییر موضوع استفاده کنید.


مرحله 5: بلندگوهای بومی را پیدا کنید و از روز اول صحبت کنید

برای بهبود سریع آلمانی ، باید از همان روز اول شروع به یادگیری زبان آلمانی صحبت کنید . این صحبت از رویکرد یک روز سریعترین و کارآمدترین روش برای یادگیری آلمانی است - به ویژه اگر با بلندگوهای آلمانی بومی صحبت کنید .


چگونه می توان زبان آموزان بومی برای تمرین با آنها پیدا کرد؟ در واقع بسیار ساده تر از چیزی است که فکر می کنید.


مهم نیست که در کجا زندگی می کنید ، هنوز هم می توانید افراد ، آنلاین یا آفلاین را پیدا کنید تا با آلمانی صحبت کنند. من با بلندگوهای آلمانی توسط:


مرور italki . italki مکان من برای یافتن بلندگوهای آلمانی بومی است. قیمت ها مناسب هستند (به خصوص در مقایسه با دروس خصوصی ، چهره به چهره) و می توانید در راحتی خانه خود ملاقات کنید.

ملاقات با زبان آموزان آلمانی. در MeetUp.com می توانید ملاقات های هفتگی آلمانی را در بسیاری از شهرهای بزرگ جهان پیدا کنید. من همچنین با استفاده از CouchSurfing برای ارتباط با زبان آموزان آلمانی و زبان مادری موفق شده ام .

برنامه HelloTalk را در تلفن هوشمند من نصب کنید . این برنامه مفید برای یادگیری زبان به شما کمک می کند تا با دیگر زبان آموزان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید و مکانی عالی برای تمرین صحبت کردن به زبان آلمانی است.

همچنین ممکن است دوست دارید در یک دوره سقوط یک هفته با Speak بپیوندید تا اعتماد به نفس خود در صحبت کردن به آلمانی را بعد از گذشت تنها 7 روز به خود جلب کنید. رایگان است!


مرحله ششم: روی قسمت های آسان آلمانی تمرکز کنید

بسیاری از مردم فکر می کنند که آلمانی یک زبان واقعا دشوار برای یادگیری است. من این دیدگاه را خریداری نمی کنم.


در حقیقت ، آلمانی چیزهای زیادی را در پیش می گیرد که باعث می شود آن را نسبت به بسیاری از زبان های دیگر آسان تر کند. هنگام یادگیری زبان آلمانی ، ترفند این است که روی قسمت هایی از زبان آلمانی تمرکز کنید که به راحتی انتخاب می شوند. در کنار آن ، می توانید هک هایی را پیدا کنید که به شما کمک کند قسمت هایی را که دشوارتر درک می شوند ، پیدا کنید.


آلمانی یک زبان آسان برای یادگیری است زیرا:


بدون لحن ، همانطور که به زبان چینی یا تایلندی وجود دارد

هیچ ارتباطی بین کلمات وجود ندارد ، همانطور که در زبان فرانسه وجود دارد

بسیاری از حروف انگلیسی مشابه برخلاف ژاپنی یا کره ای

بدون پسوند یا اصطلاحات پیش فرض مانند مجارستانی یا ترکی

هیچ رشته ای از صفت های صحیح تلفظ مانند چک.

به علاوه ، آلمانی یک زبان آوایی است. این بدان معنی است که (با استثنائات بسیار اندک) شما دقیقاً می دانید چگونه کلمه را تلفظ می کنید وقتی آن را املایی می بینید. به همین ترتیب ، وقتی یک کلمه را می شنوید تقریباً همیشه می توانید آن را بنویسید. در عوض ، انگلیسی با انواع مختلفی از مشکلات جالب توجه همراه است. "جسد ، اجساد ، اسب و بدتر" همه با وجود داشتن "یا" یکسان در وسط آنها ، همه به نظر می رسد.


مهمتر از آن ، بسیاری از بخش های دستور زبان آلمانی همان انگلیسی است زیرا هر دو بخشی از خانواده زبانهای آلمانی هستند. متون قدیمی آنگلوساکسون خصوصاً نزدیک به زبان آلمانی است. حتی کلاسیک های اخیر ، مانند شکسپیر ، به ریشه های آلمانی انگلیسی نزدیکتر هستند.


راه دیگر برای بررسی این مسئله این است که از خود بپرسید ، "چطور می توانست شكسپیر آن را گفت؟" برای مثال ، "تو" از "دو" آلمانی دور نیست. به همین ترتیب ، "تو" ، در آلمانی بسیار شبیه به "دیین" است.


بسیاری از روش های دیگر وجود دارد که در واقع آلمانی بسیار ساده است ، بنابراین حتما راهنمای من را بررسی کنید که چرا آلمانی آسان است که در آنجا با جزئیات بیشتری کاوش می کنم.


سریع ، یک بلندگو مطمئن آلمان شوید

روشهای زیادی برای مطالعه آلمانی وجود دارد که یادگیری شما را تسریع می کند.


فقط این مراحل مهم را به یاد داشته باشید:


یافتن خود را بزرگ چرا برای یادگیری زبان آلمانی

با ایجاد یک Mini-آلمان در خانه خود به زبان آلمانی غوطه ور شوید

از هک های زبانی استفاده هوشمندانه کنید

برای اتصال صحیح از کانکتورهای مکالمه استفاده کنید و خودتان وقت بخرید

از روز اول صحبت کنید - مخصوصاً با زبان مادری

درک کنید که آلمانی خیلی راحت تر از آنچه فکر می کنید است

و اگر به دنبال یک دوره سرگرم کننده و ساختاری آلمانی هستید ، توصیه می کنم GermanPod101 را بررسی کنید . این یکی از روش های مورد علاقه من برای یادگیری آلمانی است!


تسلط مکالمه به زبان آلمانی تقریباً در گوشه و کنار است! و اکنون شما ابزارهایی دارید که به شما کمک می کند تا از مطالعات آلمانی خود نهایت استفاده را ببرید.


و در آخر ... یکی از بهترین راه های یادگیری یک زبان جدید همراه با پادکست ها است. درباره نحوه استفاده از پادکست ها برای یادگیری یک زبان بیشتر بخوانید .